Wydział Psychologii w Warszawie
SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
Strona domowa
Chmura tagów jest tworzona automatycznie w oparciu o słowa kluczowe związane z udokumentowanym dorobkiem (publikacje, doktoraty, projekty, itp)
msginfo.png

Uniwersytet SWPS oferuje interdyscyplinarne studia społeczno-humanistyczne w Warszawie, Sopocie, Poznaniu i Katowicach: studia I i II stopnia, jednolite magisterskie, doktoranckie oraz podyplomowe.

Uczelnia jest jednym z najważniejszych ośrodków studiów psychologicznych w kraju. Kształci także m.in. w zakresie prawa, filologii, kulturoznawstwa, dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz grafiki.

Od 19 lat uczelnia wpływa na kształt polskiej nauki, będąc nowoczesnym i interdyscyplinarnym ośrodkiem naukowo-badawczym. Świadczą o tym wysokie oceny parametryczne, uprawnienia doktorskie i habilitacyjne, aktywna działalność badawcza pracowników, prestiżowe nagrody i wyróżnienia, współpraca z ośrodkami naukowymi w kraju i za granicą oraz liczne publikacje.

Naukowcy z Uniwersytetu SWPS postrzegani są jako jedni z najbardziej kompetentnych ekspertów w swoich dziedzinach. Codziennie komentują w mediach wydarzenia społeczne, polityczne i kulturalne.


Pobierz odnośnik do tego rekordu

Powrót
Potwierdzenie
Czy jesteś pewien?