Pomiędzy zabawą, zbawieniem, rozrywką i zmianą, czyli trochę przekorniej o istocie kultury

Jędrzej Sudnikowicz

n/a
Author Jędrzej Sudnikowicz (Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych)
Jędrzej Sudnikowicz,,
- Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych
Book Burszta Wojciech, Czubaj Mariusz (eds.): Ścięgna konsumpcyjne. Próby z kulturoznawstwa krytycznego, 2013, Wydawnictwo Naukowe Katedra, ISBN 9788363434045, 546 p.
sciegna0001.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
sciegna0002.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
sciegna0003.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)