Yun Wang

n/a
Autor Yun Wang (Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych)
Yun Wang
- Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych
Paginacja65-76
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych0.55
Książka Czubaj Mariusz (red.): Cielesność w Azji. Seks, sport, sztuka i śmierć, 2016, Wydawnictwo Naukowe Katedra, ISBN 78-83-63434-52-6, 180 s.
M. Czubaj Cielesność w Azji Seks sport sztuka i śmierć K.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
M. Czubaj Cielesność w Azji Seks sport sztuka i śmierć oświadczenie.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
Językpl polski
Plik