Dokumenty urzędowe i prywatne jako dowody w postępowaniu administracyjnym, na przykładzie postępowań w zakresie weterynaryjnej ochrony zdrowia publicznego

Michał Rudy

n/a
Author Michał Rudy (Filia we Wrocławiu / Wydział Prawa i Komunikacji Społecznej)
Michał Rudy,,
- Wydział Prawa i Komunikacji Społecznej
Book Gardocka Teresa, Jagiełło Dariusz (eds.): Dowody w postępowaniach sądowych, 2018, Wydawnictwo C.H. Beck, ISBN 978-83-815-8020-5, 156 p.
dowody w postępowaniach sądowych.jpg / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
dowody-w-postepowaniach-sadowych.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
Score sourcepublisherList