Pięćdziesiąt lat później. Niepokoje amerykańskie Jana Strzeleckiego i długie trwanie w popkulturze

Mariusz Czubaj

n/a
Author Mariusz Czubaj (Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych)
Mariusz Czubaj,,
- Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych
Book Burszta Wojciech, Czubaj Mariusz (eds.): Ścięgna konsumpcyjne. Próby z kulturoznawstwa krytycznego, 2013, Wydawnictwo Naukowe Katedra, ISBN 9788363434045, 546 p.
sciegna0001.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
sciegna0002.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
sciegna0003.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)