Pięćdziesiąt lat później. Niepokoje amerykańskie Jana Strzeleckiego i długie trwanie w popkulturze

Mariusz Czubaj

n/a
Autor Mariusz Czubaj (Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych)
Mariusz Czubaj
- Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych
Paginacja79-96
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych0.85
Książka Burszta Wojciech, Czubaj Mariusz (red.): Ścięgna konsumpcyjne. Próby z kulturoznawstwa krytycznego, 2013, Wydawnictwo Naukowe Katedra, ISBN 9788363434045, 546 s.
sciegna0001.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
sciegna0002.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
sciegna0003.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
Językpl polski