Niepewność jako neoliberalny aksjomat. Ekonomia, kultura, jednostki i programowa niestabilność

Jacek Drozda

n/a
Author Jacek Drozda (Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych)
Jacek Drozda,,
- Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych
Book Burszta Wojciech, Czubaj Mariusz (eds.): Ścięgna konsumpcyjne. Próby z kulturoznawstwa krytycznego, 2013, Wydawnictwo Naukowe Katedra, ISBN 9788363434045, 546 p.
sciegna0001.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
sciegna0002.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
sciegna0003.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)