Wrażliwość na sprawiedliwość i koszty psychologiczne doświadczane przez pracownika a zadowolenie z pracy oraz poczucie dopasowania do organizacji - projekt badań

Agata Chudzicka-Czupała , Damian Grabowski

n/a
Author Agata Chudzicka-Czupała
Agata Chudzicka-Czupała,,
, Damian Grabowski (Wydział Zamiejscowy w Katowicach)
Damian Grabowski,,
- Wydział Zamiejscowy w Katowicach
Book Ratajczak Zofia (eds.), Bańka Augustyn, Mendecka Grażyna, Diec Agata, Chudzicka-Czupała Agata, Grabowski Damian, Stasiła-Sieradzka Marta, Turska Elżbieta, Ochnik Dominika, Mandal Eugenia, Rosmus Renata, Styrkacz Sonia, Walczak Radosław B., Buchta Krystyna, Jakubiak Monika, Szczygielska Agnieszka, Kozak Agnieszka, Sobek Jacek, Lupa Iwona, Grobelny Jarosław, Rudnicka Patrycja, Pollak Anita, Chrupała-Pniak Małgorzata, Boruch Wioleta, Pawlak Adam, Musioł Joanna, Piechaczek Paulina, Warzecha Katarzyna, Radoń Stanisław, Niemczyński Adam: Psychologia w biznesie. Nawe perspektywy, 2015, Difin SA, ISBN 978-83-7930-984-9, 396 p.
Chudzicka-Czupała_Grabowski_Wrażliwość na sprawiedliwość.pdf 4.63 MB
Not used for evaluationyes