Prawo do jakości życia i rozwoju

Jerzy Hausner , Hubert Izdebski

n/a
Author Jerzy Hausner
Jerzy Hausner,,
, Hubert Izdebski (Wydział Prawa)
Hubert Izdebski,,
- Wydział Prawa
Book Dulkiewicz Aleksandra, Augustyniak Piotr, Dutkiewicz Rafał, Filar Dariusz, Gadacz Tadeusz, Gerwin Marcin, Matyja Rafał, Hall Aleksander, Hall Katarzyna, Izdebski Hubert, Kołtan Jacek, Kotarbiński Jacek, Łętowska Ewa, Nowosielski Roman, Obracht-Prondzyński Cezary, Poprzęcka Maria, Rettinger-Wietoszko Paula, Rotfeld Adam Daniel, Sienkiewicz Kuba, Sobieniecka-Kańska Dorota, Sowińska Ewa, Starczewska Krystyna, Szomburg Jan, Szostkiewicz Adam, Szymańska Aleksandra, Voelkel Piotr, Wujec Henryk, Wygnański Kuba, Zmyślony Mateusz, Hausner Jerzy: Solidarni w rozwoju. Gdańsk - Polska - Europa - świat, 2019, Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej, ISBN 978-83-953363-5-5, 217 p.
solidarni w rozwoju redakcyjne.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
prawo do jakosci zycia tekst.pdf 896.93 KB
Additional file