Prawo do jakości życia i rozwoju

Jerzy Hausner , Hubert Izdebski

n/a
Autor Jerzy Hausner
Jerzy Hausner
, Hubert Izdebski (Wydział Prawa)
Hubert Izdebski
- Wydział Prawa
Paginacja193-217
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych1.2
Książka Dulkiewicz Aleksandra, Augustyniak Piotr, Dutkiewicz Rafał, Filar Dariusz, Gadacz Tadeusz, Gerwin Marcin, Matyja Rafał, Hall Aleksander, Hall Katarzyna, Izdebski Hubert, Kołtan Jacek, Kotarbiński Jacek, Łętowska Ewa, Nowosielski Roman, Obracht-Prondzyński Cezary, Poprzęcka Maria, Rettinger-Wietoszko Paula, Rotfeld Adam Daniel, Sienkiewicz Kuba, Sobieniecka-Kańska Dorota, Sowińska Ewa, Starczewska Krystyna, Szomburg Jan, Szostkiewicz Adam, Szymańska Aleksandra, Voelkel Piotr, Wujec Henryk, Wygnański Kuba, Zmyślony Mateusz, Hausner Jerzy: Solidarni w rozwoju. Gdańsk - Polska - Europa - świat, 2019, Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej, ISBN 978-83-953363-5-5, 217 s.
solidarni w rozwoju redakcyjne.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
Językpl polski
Plik
prawo do jakosci zycia tekst.pdf 896.93 KB