Charakter prawny zasiłku rodzinnego według koncepcji prawa socjalnego

Agnieszka Górnicz-Mulcahy , Monika Lewandowicz-Machnikowska

n/a
Author Agnieszka Górnicz-Mulcahy
Agnieszka Górnicz-Mulcahy,,
, Monika Lewandowicz-Machnikowska (Filia we Wrocławiu / Wydział Prawa i Komunikacji Społecznej)
Monika Lewandowicz-Machnikowska,,
- Wydział Prawa i Komunikacji Społecznej
Book Godlewska-Bujok Barbara, Walczak Krzysztof (eds.): Różnorodność w jedności. Studia z zakresu prawa pracy, zabezpieczenia społecznego i polityki społecznej. Księga pamiątkowa dedykowana profesorowi Wojciechowi Muszalskiemu , 2019, Wydawnictwo C.H. Beck, ISBN 978-83-8158-617-7, 384 p.
roznorodnosc_ost.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
roznorodnosc-str.tyt.red.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
roznorodnosc_spis.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
charakter_lewandowicz.pdf 7.12 MB