Handling ambivalence: transnational health practices and migrant evaluations of health services

Paulina Pustułka , Magdalena Ślusarczyk , Justyna Struzik , Justyna Bell

n/a
Autor Paulina Pustułka (Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych)
Paulina Pustułka
- Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych
, Magdalena Ślusarczyk
Magdalena Ślusarczyk
, Justyna Struzik
Justyna Struzik
, Justyna Bell
Justyna Bell
Paginacja48-73
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych1.25
Książka Pustułka Paulina, Ślusarczyk Magdalena, Struzik Justyna (red.): Contemporary Migrant Families. Actors and Issues, 2018, Cambridge Scholars Publishing, ISBN 978-1-5275-1346-4, 231 s.
P. Pustulka Contemporary Migrant Families - oswiadczenie.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
P. Pustulka Contemporary Migrant Families - Red.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
Języken angielski
Plik