Istota i znaczenie obowiązku prowadzenia postępowania administracyjnego w sposób budzący zaufanie do organów władzy publicznej

Maria Grzymisławska-Cybulska

n/a
Author Maria Grzymisławska-Cybulska (Wydział Zamiejscowy w Poznaniu)
Maria Grzymisławska-Cybulska,,
- Wydział Zamiejscowy w Poznaniu
Book Stahl Małgorzata, Kasiński Michał, Wlaźlak Katarzyna (eds.): Sprawiedliwość i zaufanie do władz publicznych w prawie administracyjnym, 2015, LEX a Wolters Kluwer business, ISBN 9788326482571, 1003 p.
Sprawiedliwość i zaufanie_2015_tyt.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
Sprawiedliwość i zaufanie_2015_spis.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
Sprawiedliwość i zaufanie)_2015_spis1.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
Sprawiedlowość i zaufanie_2015_spis2.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)