Standard prawny ochrony danych osobowych wyznaczony przez przepisy RODO a polski porządek prawny

Mateusz Radajewski

n/a
Author Mateusz Radajewski (Filia we Wrocławiu / Wydział Prawa i Komunikacji Społecznej)
Mateusz Radajewski,,
- Wydział Prawa i Komunikacji Społecznej
Book Zwara Andrzej, Mednis Arwid, Pisz Maciej (eds.), Kowalski Wojciech, Kraiński Michał, Pająk Maciej , Pisz Maciej, Radajewski Mateusz, Rejs Patryk, Turski Jakub: RODO: przewodnik dla adwokatów i aplikantów adwokackich, Aplikacje Prawnicze, 2018, Wydawnictwo C.H. Beck, ISBN 978-83-812-8771-5, 197 p.
RODO_okładka, spis treści, ostatnia strona.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
Standard prawny_tekst.pdf 673.05 KB
Additional file