Od relacji przez kompetencje do autonomii? Potrzeby rodziców z niepełnosprawnościami

Dorota Wiszejko-Wierzbicka

n/a
Author Dorota Wiszejko-Wierzbicka (Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych)
Dorota Wiszejko-Wierzbicka,,
- Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych
Book Wiszejko-Wierzbicka Dorota, Racław Mariola, Wołowicz-Ruszkowska Agnieszka (eds.): Byliśmy jak z kosmosu między (nie)wydolnością środowiska a potrzebami rodziców z niepełnosprawnościami, 2018, Fundacja Instytut Spraw Publicznych, ISBN 978-83-7689-306-8, 212 p.
D. Wiszejko-Wierzbicka Bylismy jak z kosmosu - Red.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
D. Wiszejko-Wierzbicka Bylismy jak z kosmosu - oswiadczenie.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
D. Wiszejko-Wierzbicka Bylismy jak z kosmosu - R.pdf 161.25 KB
D. Wiszejko-Wierzbicka Bylismy jak z kosmosu - oswiadczenie.pdf 228.46 KB