Nowy wspaniały człowiek, czyli psychologiczne spojrzenie na projektowanie sztucznej inteligencji

Rafał Węgrzyn

n/a
Author Rafał Węgrzyn (Filia we Wrocławiu / Wydział Psychologii we Wrocławiu)
Rafał Węgrzyn,,
- Wydział Psychologii we Wrocławiu
Book Wszołek Mariusz, Pielużek Marcin (eds.): Manual − information design. Podręcznik z zakresu projektowania komunikacji, 2020, Wydawnictwo Libron - Filip Lohner, ISBN 978-83-66269-37-8, 368 p.
Manual3_str.tyt-red.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
Manual3_spis.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
oswiadczenie-wszolek.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
oswiadczenie-wegrzyn.pdf 648.44 KB