Nowy wspaniały człowiek, czyli psychologiczne spojrzenie na projektowanie sztucznej inteligencji

Rafał Węgrzyn

n/a
Autor Rafał Węgrzyn (Filia we Wrocławiu / Wydział Psychologii we Wrocławiu)
Rafał Węgrzyn
- Wydział Psychologii we Wrocławiu
Paginacja243-259
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych0.8
Książka Wszołek Mariusz, Pielużek Marcin (red.): Manual − information design. Podręcznik z zakresu projektowania komunikacji, 2020, Wydawnictwo Libron - Filip Lohner, ISBN 978-83-66269-37-8, 368 s.
Manual3_str.tyt-red.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
Manual3_spis.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
oswiadczenie-wszolek.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
Językpl polski