Bob Dylan jako Wicked Messenger

Wojciech Burszta

n/a
Author Wojciech Burszta (Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych w Warszawie)
Wojciech Burszta,,
- Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych w Warszawie
Book Łobodziński Filip, Klejnocki Jarosław, Burszta Wojciech, Koziołek Ryszard, Poprawa Adam, Gajda Krzysztof, Rudek-Śmiechowska Anna, Friedrich Michał, Pęczak Mirosław, Wyszogrodzki Daniel, Jarniewicz Jerzy, Zdunik Michał, Nowak Maciej, Kotliński Andrzej: Dylan i jego czasy, 2019, Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza , ISBN 9788395376429, 223 p.
Dylan 1.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
Dylan 2.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
Dylan 3.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
Dylan 4.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)