Bob Dylan jako Wicked Messenger

Wojciech Burszta

n/a
Autor Wojciech Burszta (Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych w Warszawie)
Wojciech Burszta
- Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych w Warszawie
Paginacja32-42
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych0.5
Książka Łobodziński Filip, Klejnocki Jarosław, Burszta Wojciech, Koziołek Ryszard, Poprawa Adam, Gajda Krzysztof, Rudek-Śmiechowska Anna, Friedrich Michał, Pęczak Mirosław, Wyszogrodzki Daniel, Jarniewicz Jerzy, Zdunik Michał, Nowak Maciej, Kotliński Andrzej: Dylan i jego czasy, 2019, Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza , ISBN 9788395376429, 223 s.
Dylan 1.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
Dylan 2.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
Dylan 3.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
Dylan 4.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)