Mężczyzna, władza, PRL... Kilka uwag na temat serialu Dyrektorzy w reżyserii Zbigniewa Chmielewskiego

Karol Jachymek

n/a
Author Karol Jachymek (Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych)
Karol Jachymek,,
- Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych
Book Głębicka-Giza Barbara, Bates John, Kosińska Karolina , Zwierzchowski Piotr (eds.): Kino polskie wczoraj i dziś. Polskie seriale telewizyjne , no. 2014, 2014, Wydawnictwo Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, ISBN 9788370969943, 314 p.
polskie-seriale-telewizyjne-tytulowa-spis-tresci.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
Polskie seriale telewizyjne.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)