Wsparcie zatrudnienia opiekunów osób zależnych z powodu wieku w ustawie o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy

Monika Lewandowicz-Machnikowska

n/a
Author Monika Lewandowicz-Machnikowska (Filia we Wrocławiu / Wydział Prawa i Komunikacji Społecznej)
Monika Lewandowicz-Machnikowska,,
- Wydział Prawa i Komunikacji Społecznej
Book Kuczyński Tadeusz, Jabłoński Andrzej (eds.): Prawo pracy i prawo zabezpieczenia społecznego : traźniejszość i przyszłość : księga Jubileuszowa Profesora Zdzisława Kubota, 2018, Difin SA, ISBN 978-83-8085-708-7, 382 p.
prawo_spis.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
prawo_str.red.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
prawo_str.tyt.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
wsparcie.pdf 7.99 MB