Brudny i zły, ale... do zjedzenia? o rasizmie ludożerstwem podszytym w amerykańskiej kulturze popularnej przełomu XIX i XX wieku

Aleksandra Drzał-Sierocka

n/a
Author Aleksandra Drzał-Sierocka (Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych)
Aleksandra Drzał-Sierocka,,
- Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych
Book Drzał-Sierocka Aleksandra, Kowalewska Małgorzata (eds.): A fe! Społeczno-kulturowe konteksty wstrętu i obrzydliwości, 2016, Wydawnictwo Naukowe Katedra, ISBN 978-83-65155-29-0, 466 p.
A. Drzał-Sierocka, M. Kowalewska A FE społeczno-kulturowe konteksty wstrętu i obrzydliwości K.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
A. Drzał-Sierocka A fe społeczeno-kulturowe konteksty wstrętu i obrzydliwości - oświadczenie.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
A. Drzał-Sierocka Brudny i zły ale do zjedzenia O rasizmie ludożerstwem podszytym w amerykańskiej kulturze popularnej przełomu XIX i XX wieku R.pdf 1.46 MB
A. Drzał-Sierocka Brudny i zły ale do zjedzenia O rasizmie ludożerstwem podszytym w amerykańskiej kulturze popularnej przełomu XIX i XX wieku oświadczenie.pdf 211.54 KB