O niektórych wątpliwościach dotyczących odpowiedzialności za przestępstwa i wykroczenia seksualne

Jacek Sobczak

n/a
Autor Jacek Sobczak (Wydział Prawa)
Jacek Sobczak
- Wydział Prawa
Paginacja14-38
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych1.1
Książka Gardocka Teresa, Herbowski Piotr, Jagiełło Dariusz, Jóźwiak Piotr (red.): Przestępczy seks, 2016, Difin SA, ISBN 978-83-7930-910-8, 209 s.
przestępczy seks spis.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
przestępczy seks..pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
afiliacja przestępczy seks.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
przestępczy seks afiliacja.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)