Protecting the Nation’s Good Name

Klaus Bachmann

n/a
Autor Klaus Bachmann (Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych w Warszawie)
Klaus Bachmann
- Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych w Warszawie
Paginacja53-88
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych1.75
Książka Garuka Christian, Bachmann Klaus: Criminalizing History Legal Restrictionson Statements and Interpretations of thePast in Germany, Poland, Rwanda, turkey and Ukraine, Studies in Political Transition, vol. 14, 2020, Peter Lang Publishing Group, ISBN 978-3-631-81352-2, 180 s., DOI:10.3726/b16604
Criminalizing History_skan.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
criminalizing history_osw.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
Języken angielski
Plik
Criminalizing History_skan.pdf 1.79 MB
Pliki dodatkowe
protecting the nation's_osw.pdf 54.8 KB
Punktacja (całkowita)20
Żródło punktacjipublisherList
Liczba cytowań*
Cytuj

Pobierz odnośnik do tego rekordu

Potwierdzenie
Czy jesteś pewien?