O niektórych okolicznościach wyłączających możność ukarania dyscyplinarnego w służbach mundurowych

Piotr Jóźwiak

n/a
Author Piotr Jóźwiak (Wydział Zamiejscowy w Poznaniu)
Piotr Jóźwiak,,
- Wydział Zamiejscowy w Poznaniu
Book Jóźwiak Piotr, Kozielewicz Wiesław (eds.): Sankcje dyscyplinarne w służbach mundurowych , Biblioteka Kwartalnika Prawno-Kryminalistycznego, no. 8, 2019, Wydawnictwo Szkoły Policji, ISBN 978-83-88360-80-0, 76 p.
P_Jozwiak_Sankcje_dyscyplinarne_2019_Redakcja.jpg / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
P_Jozwiak_Sankcje_dyscyplinarne_spis_tresci.jpg / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
P_Jozwiak_O_niektorych_okolicznosciach.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
P_Jozwiak_Sankcje_dyscyplinarne_str_red.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)