Sieć narzędziem przemocy w rękach "digital natives". Popkulturowe aktywności "digital imigrants" w polskiej blogosferze

Małgorzata Bulaszewska

n/a
Autor Małgorzata Bulaszewska (Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych)
Małgorzata Bulaszewska
- Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych
Paginacja59-66
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych0.5
Książka Bartoszewski Jakub (red.), Król Kazimiera, Bartoszewski Jakub, Szumigalska Maria, Cekiera Kamil, Bulaszewska Małgorzata, Kupniewski Mariusz Hubert, Królikowska Maria, Kowalczyk Anna Zofia, Tomaszewska Katarzyna, Mękarski Michał, Zawieja-Żurowska Karina, Maciejewska Renata, Maciejewski Sławomir, Klimiuk Zbigniew, Składanowski Marcin, Rybicka Kamila, Ratowska-Dziobiak Eleonora, Michalik Andrzej, Jaworska Renata: Wybrane problemy i wyzwania społeczne. Filozofia – Psychologia – Socjologia – Demografia – Ekonomia społeczna, 2015, Wydawnictwo PWSZ , ISBN 978-83-650-3806-7, 273 s.
Językpl polski
Punktacja (całkowita)5
Liczba cytowań*
Cytuj