Późni wnukowie Konrada. Literaci jako bohaterowie w polskim filmie fabularnym po 1945 roku

Barbara Głębicka-Giza

n/a
Author Barbara Głębicka-Giza (Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych)
Barbara Głębicka-Giza,,
- Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych
Book Urszula Lewartowicz (eds.), Lewartowicz Urszula, Bera Ryszard, Kubinowski Dariusz, Kirenko Janusz, Hopfinger Maryla, Bobrowicz Wojciech, Giza Barbara, Has-Tokarz Anita, Myrdzik Barbara, Żukowska Anna, Żardecki Wiesław, Kuśpit Małgorzata, Chodkowska Maria, Kazanowski Zdzisław, Domański Cezary, Konieczna Ewelina: Maski dziesiątej muzy. Edukacyjne i literackie refleksje wokół sztuki filmowej, 2015, Oficyna Wydawnicza "Impuls", ISBN 978-83-7850-948-6, 191 p.
Głębicka_Giza Barbara_Pozni.pdf 469.53 KB