Piotr Piesiewicz

n/a
Author Piotr Piesiewicz (Wydział Prawa)
Piotr Piesiewicz,,
- Wydział Prawa
Book Gardocka Teresa, Jagiełło Dariusz (eds.): Problemy prawne na styku sportu i medycyny, 2015, CH BECK, ISBN 978-83-255-7891-6, 236 p.
Ok-adka.png / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
Problemy-prawne-na-styku-sportu-i-medycyny.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
Problemy-prawne-sport-med-str-tyt.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
Urządzenia i aplikacje mobilne ..._PPiesiewicz.pdf of 22-10-2015