Doing culture as dirty work. Szkic z kulturoznawstwa stosowanego

Karolina Charewicz-Jakubowska

n/a
Autor Karolina Charewicz-Jakubowska (Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych)
Karolina Charewicz-Jakubowska
- Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych
Paginacja97-128
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych1.55
Książka Burszta Wojciech, Czubaj Mariusz (red.): Ścięgna konsumpcyjne. Próby z kulturoznawstwa krytycznego, 2013, Wydawnictwo Naukowe Katedra, ISBN 9788363434045, 546 s.
sciegna0001.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
sciegna0002.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
sciegna0003.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
Językpl polski