Kupa, siku, robale i koszmarne dzieci - czyli rola obrzydliwości w literaturze dziecięcej

Sylwia Stano-Strzałkowska

n/a
Author Sylwia Stano-Strzałkowska (Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych)
Sylwia Stano-Strzałkowska,,
- Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych
Book Drzał-Sierocka Aleksandra, Kowalewska Małgorzata (eds.): A fe! Społeczno-kulturowe konteksty wstrętu i obrzydliwości, 2016, Wydawnictwo Naukowe Katedra, ISBN 978-83-65155-29-0, 466 p.
A. Drzał-Sierocka, M. Kowalewska A FE społeczno-kulturowe konteksty wstrętu i obrzydliwości K.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
A. Drzał-Sierocka A fe społeczeno-kulturowe konteksty wstrętu i obrzydliwości - oświadczenie.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)