Gotując siebie... Funkcje jedzenia w kreowaniu tożsamości bohaterów filmowych

Aleksandra Drzał-Sierocka

n/a
Author Aleksandra Drzał-Sierocka (Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych)
Aleksandra Drzał-Sierocka,,
- Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych
Book Skrzeczkowski Mateusz, Zeidler-Janiszewska Anna (eds.): Odsłony nowoczesności. Próby z kulturoznawstwa krytycznego 2, 2016, Wydawnictwo Naukowe Katedra, ISBN 978-83-63434-21-2, 595 p.
M. Skrzeczkowski Odsłony nowoczesności. Próby z kulturoznawstwa krytycznego 2 - oświadczenie.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
M. Skrzeczkowski Odsłony nowoczesności. Próby z kulturoznawstwa krytycznego 2 K.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
A. Zeidler-Janiszewska Odsłony nowoczesności. Próby z kulturoznawstwa krytycznego 2 - oświadczenie.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
A. Drzał-Sierocka Gotując siebie... Funkcje jedzenia w kreowaniu tożsamości bohaterów filmowych R.pdf 1.91 MB