Rozwój instytucji demokracji bezpośredniej i pośredniej jako szans na likwidację deficytu demokracji w Unii Europejskiej,

Marcin Rulka

n/a
Author Marcin Rulka (Wydział Zamiejscowy w Poznaniu)
Marcin Rulka,,
- Wydział Zamiejscowy w Poznaniu
Book Koszel Bogdan, Mierzejewski Donat J., Popławski Zbigniew (eds.): Zagrożenia dla integracji europejskiej w XXI wieku, 2016, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Staszica, ISBN 9788362617685, 291 p.
Zagrożenia dla integracji_red_2016.jpg / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
Zagrożenia dla integracji_spis_2016.jpg / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
Rulka M._Rozwój instytucji_art_2016.jpg 1.24 MB
Additional file