Rozwój instytucji demokracji bezpośredniej i pośredniej jako szans na likwidację deficytu demokracji w Unii Europejskiej,

Marcin Rulka

n/a
Autor Marcin Rulka (Wydział Zamiejscowy w Poznaniu)
Marcin Rulka
- Wydział Zamiejscowy w Poznaniu
Paginacja183-193
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych0.5
Książka Koszel Bogdan, Mierzejewski Donat J., Popławski Zbigniew (red.): Zagrożenia dla integracji europejskiej w XXI wieku, 2016, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Staszica, ISBN 9788362617685, 291 s.
Zagrożenia dla integracji_red_2016.jpg / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
Zagrożenia dla integracji_spis_2016.jpg / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
Językpl polski
Plik