Konstytucyjne prawo do sądu oraz prawo do obrony a odwoławcze postępowanie dyscyplinarne policjantów

Piotr Jóźwiak

n/a
Autor Piotr Jóźwiak (Wydział Zamiejscowy w Poznaniu)
Piotr Jóźwiak
- Wydział Zamiejscowy w Poznaniu
Paginacja99-107
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych0.5
Książka Jóźwiak Piotr, Kozielewicz Wiesław, Opaliński Krzysztof (red.): Postępowanie odwoławcze w sprawach dyscyplinarnych w służbach mundurowych. VI seminarium prawnicze z cyklu "Odpowiedzialność dyscyplinarna w służbach mundurowych, 2016, Wydawnictwo Szkoły Policji, ISBN 9788388360770, 113 s.
postępowania_odwoławcze_rec_2016.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
postępowanie odwoławcze_noty_2016.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
postępowanie odwoławcze_spis_2016.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
postępowanie odwoławcze_tyt_2016.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)