Przedłużona ekspozycja, paroksetyna oraz ich połączenie w leczeniu PTSD spowodowanego wypadkiem komunikacyjnym. Program TRAKT – badanie kliniczne z randomizacją

Agnieszka Popiel , Bogdan Zawadzki , Ewa Pragłowska , Yona Teichman

n/a
Autor Agnieszka Popiel (Wydział Psychologii)
Agnieszka Popiel
- Wydział Psychologii
, Bogdan Zawadzki
Bogdan Zawadzki
, Ewa Pragłowska
Ewa Pragłowska
, Yona Teichman
Yona Teichman
Paginacja11-37
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych1.3
Książka Skotnicka-Chaberek Magdalena (red.): Terapia poznawczo-behawioralna w Polsce i na świecie, 2018, ISBN 978-83-915360-3-2, 202 s.
Terapia poznawczo-behawioralna w polsce i na świecie.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
Językpl polski
Plik
M. Skotnicka-Chaberek _red. Terapia poznawczo-behawioralna w Polsce i na swiecie_Przedluzona ekspozycja, paroksetyna.pdf 1.93 MB