Regulacja prawna przekazów internetowych a problem ochrony danych osobowych - zagrożenie czy ratunek dla prasy?

Jacek Sobczak , Ksenia Kakareko

n/a
Autor Jacek Sobczak (Wydział Prawa)
Jacek Sobczak
- Wydział Prawa
, Ksenia Kakareko
Ksenia Kakareko
Paginacja539-558
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych0.95
Książka Gruszczyński Włodzimierz, Ogrodniczuk Maciej (red.): Jasnopis, czyli mierzenie zrozumiałości polskich tekstów użytkowych, 2015, Oficyna Wydawnicza ASPRA-JR, ISBN 978-83-7545-649-3, 215 s.
JASNOPIS_badanie-zrozumialosci-polskich-tekstów.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
Gruszczynski_recenzja.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
Językpl polski
Punktacja (całkowita)5