Status prawny pracowników służby cywilnej i pracowników urzędów państwowych. Specjalne obowiązki

Monika Lewandowicz-Machnikowska , Agnieszka Górnicz-Mulcahy

n/a
Author Monika Lewandowicz-Machnikowska (Filia we Wrocławiu / Wydział Prawa i Komunikacji Społecznej we Wrocławiu)
Monika Lewandowicz-Machnikowska,,
- Wydział Prawa i Komunikacji Społecznej we Wrocławiu
, Agnieszka Górnicz-Mulcahy
Agnieszka Górnicz-Mulcahy,,
Book Baran Krzysztof Wojciech, Góral Zbigniew (eds.): System Prawa Pracy. TOM XI. Pragmatyki pracownicze, 2021, Wolters Kluwer Polska, ISBN 978-83-8187-903-3, 1666 p.
system XI tyt, red, autorzy, spis, ost.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
URL https://www.profinfo.pl/sklep/system-prawa-pracy-tom-xi-pragmatyki-pracownicze,141596.html
Status_tekst.PDF 22.01 MB
Additional file