YES i długie trwanie w rocku

Wojciech Burszta

n/a
Author Wojciech Burszta (Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych w Warszawie)
Wojciech Burszta,,
- Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych w Warszawie
Book Osiński Jakub, Pranke Michał, Tański Paweł (eds.): Kultura rocka 2. Słowo, dźwięk, performance, vol. 2, 2019, Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, ISBN 9788323142393, 534 p.
Yes 2.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
yes 1.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
Yes 3.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
yes 4.pdf 1.5 MB