Polityka medialna - wybrane zagadnienia

Marzena Barańska

n/a
Author Marzena Barańska (Wydział Zamiejscowy w Poznaniu)
Marzena Barańska,,
- Wydział Zamiejscowy w Poznaniu
Book Barańska Marzena, Balczyńska-Kosman, Alina, Kosiarz-Balcerek, Marta, Duda, Krzysztof (eds.): Polityka medialna w Polsce. Bilans dwudziestolecia obowiązywania ustawy o radiofonii i telewizji, 2015, Wydawnictwo Naukowe WNPiD UAM, ISBN 9788362907625, 232 p.
Polityka medialna_2015_tyt.jpg / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
Polityka medialna_2015_rec.jpg / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
Polityka medialna_2015_spis.jpg / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
Polityka medialna_spis2.jpg / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)