Zagrożenia psychospołeczne w środowisku pracy a obowiązki pracodawcy

Monika Lewandowicz-Machnikowska

n/a
Author Monika Lewandowicz-Machnikowska (Filia we Wrocławiu / Wydział Prawa i Komunikacji Społecznej)
Monika Lewandowicz-Machnikowska,,
- Wydział Prawa i Komunikacji Społecznej
Book Wyka Teresa, Mielczarek Marcin (eds.): Prawo ochrony pracy - współczesność i perspektywy rozwoju, Monografie, 2017, Wolters Kluwer Polska, ISBN 9788381077361, 444 p.
Prawo.spis.treści.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
Prawo.str.tyt.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
Prawo.str.red.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
Prawo.spis.treści.pdf 3.1 MB