Zagadnienie optymalizacji podatkowej

Teresa Gardocka , Dariusz Jagiełło

n/a
Autor Teresa Gardocka (Wydział Prawa)
Teresa Gardocka
- Wydział Prawa
, Dariusz Jagiełło (Wydział Prawa)
Dariusz Jagiełło
- Wydział Prawa
Paginacja59-69
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych0.5
Książka Korczyński Dawid, Jóźwiak Piotr, Herbowski Piotr (red.): Węzłowe zagadnienia prawa karnego skarbowego, 2017, Wydawnictwo C.H. Beck, ISBN 9788325589486, 166 s.
Węzłowe zagadnienia_spis_2017.jpg / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
Węzłowe zagadnienia_spis1_2017.jpg / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
Węzłowe zagadnienia_tyr_2016.jpg / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
Językpl polski