Własności psychometryczne narzędzia

Jacek Buczny , Formela Marta

n/a
Author Jacek Buczny (Wydział Zamiejscowy w Sopocie)
Jacek Buczny,,
- Wydział Zamiejscowy w Sopocie
, Formela Marta
Formela Marta,,
Book Borkowska Aneta R., Sajewicz-Radtke Urszula, Lipowska Małgorzata, Kalka Dorota: Bateria diagnozy funkcji poznawczych PU1, 2015, Pracownia Testów Psychologicznych i Pedagogicznych SEBG, ISBN 978-83-61965-21-1, 198 p.
PU 1 instrukcje (1).pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
buczny_2015_2.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
pu1_tablice_1z31.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
PU1obliczanie.docx / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)