Własności psychometryczne narzędzia

Jacek Buczny , Formela Marta

n/a
Autor Jacek Buczny (Wydział Zamiejscowy w Sopocie)
Jacek Buczny
- Wydział Zamiejscowy w Sopocie
, Formela Marta
Formela Marta
Paginacja69-139
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych3.5
Książka Borkowska Aneta R., Sajewicz-Radtke Urszula, Lipowska Małgorzata, Kalka Dorota: Bateria diagnozy funkcji poznawczych PU1, 2015, Pracownia Testów Psychologicznych i Pedagogicznych SEBG, ISBN 978-83-61965-21-1, 198 s.
PU 1 instrukcje (1).pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
buczny_2015_2.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
pu1_tablice_1z31.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
PU1obliczanie.docx / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)