Konstytucyjne gwarancje ochrony małżeństwa, rodziny i rodzicielstwa oraz równości a Konwencja Rady Europy o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej

Mariusz Bidziński , Marek Chmaj

n/a
Author Mariusz Bidziński (Wydział Prawa)
Mariusz Bidziński,,
- Wydział Prawa
, Marek Chmaj (Wydział Prawa)
Marek Chmaj,,
- Wydział Prawa
Book Izdebski Hubert, Komorowski Mateusz, Pisz Maciej (eds.): Gwarancje ochrony konstytucyjnych praw i wolności jednostki, 2016, C.H. Beck, ISBN 978-83-255-9130-4, 156 p.
id15900,Gwarancje-ochrony-konstytucyjnych-praw-i-wolnosci-jednostki-spis.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
id15900,Gwarancje-ochrony-konstytucyjnych-praw-i-wolnosci-jednostki-spis.pdf 561.5 KB