Stabilność ideologiczna polskich elektoratów

Agnieszka Kwiatkowska , Radosław Markowski

n/a
Author Agnieszka Kwiatkowska (Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych)
Agnieszka Kwiatkowska,,
- Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych
, Radosław Markowski (Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych)
Radosław Markowski,,
- Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych
Book Markowski Radosław (eds.): Demokratyczny Audyt Polski 2: Demokracja wyborcza w Polsce lat 2014-15, 2017, ISBN 978-83-65029-36-2, 225 p.
R. Markowski Demokratyczny Audyt Polski 2 - K.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
R. Markowski Demokratyczny Audyt Polski 2 oświadczenie.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
A. Kwiatkowska R. Markowski Stabilność ideologiczna polskich elektoratów R.pdf 1.51 MB
A. Kwiatkowska Stabilność ideologiczna polskich elektoratów - oswiadczenie.pdf 386.07 KB