Prawo do odszkodowania i zadośćuczynienia z tytułu przewlekłości postępowania w sprawie. Case study

Dariusz Kotłowski , Olga Piaskowska , Aleksandra Rutkowska , Krzysztof Sadowski

n/a
Autor Dariusz Kotłowski
Dariusz Kotłowski
, Olga Piaskowska (Wydział Prawa)
Olga Piaskowska
- Wydział Prawa
, Aleksandra Rutkowska
Aleksandra Rutkowska
, Krzysztof Sadowski
Krzysztof Sadowski
Paginacja169-186
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych0.85
Książka Piaskowska Olga, Sadowski Krzysztof (red.): Przewlekłość postępowania w sprawach cywilnych, 2016, Wolters Kluwer, ISBN 978-83-264-9491-8, 207 s.
Przewleklosc postepowania w sprawach cywilnych spis treści.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
przewleklosc postepowania w sprawach cywilnych.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
przewlekłość postępowania monografia afiliacja.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
Językpl polski