Mieczysław Kreutz i obrona introspekcji jako fundamentalnej metody w psychologii

Iwona Koczanowicz-Dehnel , Leszek Koczanowicz

n/a
Autor Iwona Koczanowicz-Dehnel
Iwona Koczanowicz-Dehnel
, Leszek Koczanowicz (Wydział Zamiejscowy we Wrocławiu)
Leszek Koczanowicz
- Wydział Zamiejscowy we Wrocławiu
Paginacja409-415
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych0.5
Książka Harasimowicz Jan (red.): Księga pamiątkowa Jubileuszu 200-lecia utworzenia Państwowego Uniwersytetu we Wrocławiu. Tom IV Uniwersytet Wrocławski w kulturze europejskiej XIX i XX wieku. Materiały Międzynarodowej Konferencji Naukowej, Wrocław 4-7 października 2011, vol. IV, 2015, Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego, ISBN 978-83-229-3401-2, 847 s.
L.Koczanowicz_m. Kreutz.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
Językpl polski
Plik
L.Koczanowicz_m. Kreutz.pdf 1.63 MB