Twórca jako agent zmiany społecznej

Anna Zeidler-Janiszewska

n/a
Author Anna Zeidler-Janiszewska (Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych)
Anna Zeidler-Janiszewska,,
- Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych
Book Skrzeczkowski Mateusz, Zeidler-Janiszewska Anna (eds.): Odsłony nowoczesności. Próby z kulturoznawstwa krytycznego 2, 2016, Wydawnictwo Naukowe Katedra, ISBN 978-83-63434-21-2, 595 p.
M. Skrzeczkowski Odsłony nowoczesności. Próby z kulturoznawstwa krytycznego 2 - oświadczenie.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
M. Skrzeczkowski Odsłony nowoczesności. Próby z kulturoznawstwa krytycznego 2 K.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
A. Zeidler-Janiszewska Odsłony nowoczesności. Próby z kulturoznawstwa krytycznego 2 - oświadczenie.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
A. Zeidler-Janiszewska Twórca jako agent zmiany społecznej R.pdf 1.84 MB