Twórca jako agent zmiany społecznej

Anna Zeidler-Janiszewska

n/a
Autor Anna Zeidler-Janiszewska (Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych)
Anna Zeidler-Janiszewska
- Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych
Paginacja577-594
Objętość publikacji w arkuszach wydawniczych0.85
Książka Skrzeczkowski Mateusz, Zeidler-Janiszewska Anna (red.): Odsłony nowoczesności. Próby z kulturoznawstwa krytycznego 2, 2016, Wydawnictwo Naukowe Katedra, ISBN 978-83-63434-21-2, 595 s.
M. Skrzeczkowski Odsłony nowoczesności. Próby z kulturoznawstwa krytycznego 2 - oświadczenie.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
M. Skrzeczkowski Odsłony nowoczesności. Próby z kulturoznawstwa krytycznego 2 K.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
A. Zeidler-Janiszewska Odsłony nowoczesności. Próby z kulturoznawstwa krytycznego 2 - oświadczenie.pdf / Brak informacji o licencji (plik zarchiwizowany - zaloguj się albo sprawdź dostępność na wydziale)
Językpl polski