Pod skórą. O wystawie Zuzanny Ziółkowskiej "Wszędzie jest wszędzie"

Mateusz Skrzeczkowski , Katarzyna Ferworn-Horawa

n/a
Author Mateusz Skrzeczkowski (Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych)
Mateusz Skrzeczkowski,,
- Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych
, Katarzyna Ferworn-Horawa
Katarzyna Ferworn-Horawa,,
Book Skrzeczkowski Mateusz, Zeidler-Janiszewska Anna (eds.): Odsłony nowoczesności. Próby z kulturoznawstwa krytycznego 2, 2016, Wydawnictwo Naukowe Katedra, ISBN 978-83-63434-21-2, 595 p.
M. Skrzeczkowski Odsłony nowoczesności. Próby z kulturoznawstwa krytycznego 2 - oświadczenie.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
M. Skrzeczkowski Odsłony nowoczesności. Próby z kulturoznawstwa krytycznego 2 K.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
A. Zeidler-Janiszewska Odsłony nowoczesności. Próby z kulturoznawstwa krytycznego 2 - oświadczenie.pdf / No licence information (file archived - login or check accessibility on faculty)
M. Skrzeczkowski Pod skórą. O wystawie Zuzanny Ziółkowskiej Wszędzie jest wszędzie - oświadczenie.pdf 177.1 KB